Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” apeluje do wszystkich prawdziwych kibiców Biało-Zielonych o to, by w trakcie meczu z Jagiellonią głośnym dopingiem z „Sektora Leśnego” wspierali naszych piłkarzy.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że krzywdząca decyzja Związkowego Trybunału Piłkarskiego PZPN może mieć na celu pozbawienie Lechii atutu własnego boiska w decydującej fazie rozgrywek. Do końca sezonu zostały już tylko cztery kolejki i mecz z drużyną z Podlasia jest meczem o tzw. „sześć punktów”.

Z uwagi na to, wzorem drugoligowych spotkań bez publiczności będących karą za „aferę bananową” zgromadźmy się na okalających stadion zalesionych pagórkach by stamtąd głośnym dopingiem wspierać nasz zespół.

Lechia nas potrzebuje jak nigdy dotąd, a wyjątkowe miejsce w jakim znajduje się T29 umożliwia obejrzenie meczu i efektowny doping! Dlatego w czasie meczu bądźmy wszyscy na „Sektorze Leśnym” i zaśmiejmy się prosto w twarz „leśnym dziadkom” z PZPN i ich nieuczciwym zakazom!

 

„Lwy Północy” przy okazji informują, że podczas meczu będzie kontynuowana zbiórka na ugoszczenie naszych Braci z Krakowa. Mecz z Wisełką już za dwa tygodnie, a potrzebujemy cały czas pieniędzy, by pokazać Polsce jak wygląda szlachecka gościna! Dla kibiców, którzy wrzucą do puchy co najmniej 10 zł plakat „Władcy Północy”.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora