W związku z ogromnym zainteresowaniem i licznymi zapytaniami, które docierają do Stowarzyszenia Kibiców Lwy Północy, pierwszy dzień zapisów tj. 15.04 będzie dostępny dla wszystkich kibiców TYLKO poprzez serwis internetowy kupbilet.lechia.pl. Ułatwi to każdemu kibicowi zakup biletu na finał Totolotek Pucharu Polski.

Sprzedaż tradycyjna ruszy od wtorku tj. 16.04 TYLKO I WYŁĄCZNIE w kasach przy stadionie Energa Gdańsk, nie jak wcześniej informowali organizatorzy w  sklepach na Podwalu Staromiejskim, Galerii Przymorze czy w Lechia Fan Store.

O szczegółach sprzedaży w kasach, wkrótce pojawi się osobny komunikat.

Zmiana miejsca sprzedaży podyktowana jest możliwością ustanowienia większej liczby stanowisk, co w znacznym stopniu ułatwi szybszą obsługę i zdecydowanie skróci konieczność stania w kolejce.

Przypominamy, iż wejściówki są do nabycia w dwóch wariantach cenowych – bilet+gadżet+transport160 zł oraz bilet+gadżet – 60 zł.

Po sfinalizowaniu zakupu, każdy kibic otrzyma potwierdzenie w formie vouchera, który uprawnia go do odbioru biletu na mecz. Harmonogram oraz miejsce wymiany voucherów na bilety imienne od PZPN wraz z gadżetami zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Listy grupowe dla fan clubów należy przesyłać do poniedziałku 15 kwietnia do godziny 17 wyłącznie w formularzu wyjazdowym na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Niedostarczenie listy w odpowiednim terminie oraz w odpowiedniej formie oznaczało będzie brak rezerwacji biletów dla danego fan clubu.

Wszelkie pytania tylko i wyłącznie na miejscu na zapisach.

* Prosimy o niewymienianie się voucherami, ponieważ w związku z przygotowywaną oprawą koszulki przypisane są do konkretnych sektorów.

źródło: Lwy Północy / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora