Stowarzyszenie Lwy Północy informuje, iż wymiana voucherów na bilety i koszulki na Finał Pucharu Polski będzie się odbywała w kasach przy Stadionie Energa Gdańsk (od ulicy Uczniowskiej) w niedzielę 28.04 w godzinach 12:00-20:00 i w poniedziałek 29.04 w godzinach 16:00-20:00.

  • Wymiana w tym miejscu dotyczy TYLKO I WYŁĄCZNIE osób, które kupiły wejściówki w sprzedaży internetowej poprzez stronę bilety.lechia.pl
  • Bilety i koszulki będzie można otrzymać TYLKO I WYŁĄCZNIE na podstawie wydrukowanego vouchera, który otrzymaliście podczas zakupu biletów.
  • Wymiana odbywać się będzie TYLKO I WYŁĄCZNIE w podanym miejscu i w podanych godzinach. Nie będzie opcji wymiany w innym terminie, ani tym bardziej w innym miejscu. Jeżeli ktoś nie dokona wymiany vouchera na bilet, nie będzie uprawniony do wstępu na Finał Pucharu Polski.
  • W przypadku fanów, którzy nie będą mogli stawić się osobiście, jedyną szansą na otrzymanie biletu jest przekazanie swojego vouchera innej osobie, która dokona wymiany. Innej możliwości w tym wysyłki, czy odbioru pod stadionem w Warszawie NIE BĘDZIE.
  • Kibice, którzy zapisali się poprzez fankluby, bilety i koszulki otrzymają w swoich Fanklubach. Koordynator FC, który przesyłał listę odbiera cały pakiet dla swojego FC i z nim należy się kontaktować w sprawie biletów. Informację o terminie i miejscu odbioru każdy FC otrzymał drogą mailową. NIE MA MOŻLIWOŚCI odbioru w inny sposób, niż w ten wskazany w wiadomości.
  • Każda osoba, która zakupiła bilet z transportem dostanie także opaskę uprawniająca do podróży dedykowanym pociągiem specjalnym. Szczegóły dotyczące pociągów zostaną podane do wtorku 30.04

źródło: Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora