Totolotek Bukmacher

Już w sobotę przed nami ostatnia kolejka rozgrywek ekstraklasy. Ostatnia i zarazem najważniejsza dla naszego klubu. O tym, o co gramy, nie trzeba nikomu z nas przypominać.

Dlatego zapraszamy do przybycia na środowy (27.05) trening naszych piłkarzy – ostatni trening w Gdańsku przed wyjazdem na Górny Śląsk.

Przyjdźmy wszyscy na Traugutta 29 o godz. 16:30.

Gdy nasi piłkarze poczuli nasze wsparcie na treningu przed meczem derbowym, to przyniosło to rewelacyjny efekt w postaci efektownego zwycięstwa nad zespołem lokalnego rywala Bałtyku Gdynia. Tym razem drużyna potrzebuje kolejny raz naszego wsparcia. Żadnego prawdziwego Lechisty w środę nie może zabraknąć!

{begam}pub-6500481139110168/8441006088{/begam}

W sobotę Lechia także potrzebuje nas wszystkich jak nigdy dotąd w tym sezonie, więc namawiać specjalnie do wyjazdu do Gliwic nie trzeba.

Jak powszechnie wiadomo, działacze Piasta nie robią problemów z tym, aby mecz można było obejrzeć ze specjalnie przygotowanego miejsca za jedną z bramek. Mieści się tam spokojnie około 400 osób.

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” robi wszystko, aby zorganizować jakikolwiek środek transportu na ten mecz. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich osób, które mają autokar lub mogą pomóc w zorganizowaniu autokarów na ten ważny mecz o pilny kontakt z numerem 507-806-058. Szczegóły wyjazdu będą podawane na bieżąco!

 

            Lechia cię potrzebuje – nie zawiedź jej!