Totolotek Bukmacher

Już w sobotę będziemy gościć naszych przyjaciół z Krakowa. Na ten mecz jak i samą wizytę kibiców Wisły czekamy praktycznie od listopada. Dziś pozostało nam tylko odliczanie godzin do wspólnego spotkania i meczu.

W imieniu wszystkich kibiców Lechii chcielibyśmy serdecznie Was przywitać i ugościć w „Polskim Bastionie Prawicy”. Głównym miejscem gościny będzie Centrum Stocznia Gdańska, obiekt mieszczący się niedaleko bramy głównej SG i pomnika Trzech Krzyży. To miejsce będące symbolem dla każdego Polaka i zarazem Kolebką Solidarności jest odpowiednie do wyrażenia i zaakcentowania Naszej Przyjaźni.

Oto program gościny, jaki Lwy Północy przygotowały w porozumieniu z wszystkimi zainteresowanymi stronami:

 

{begam}pub-6500481139110168/8441006088{/begam}

 

10:00 – 10:30 - Przeprowadzenie kibiców Wisły z dworca PKP na teren Centrum Stocznia Gdańska wejściem od strony ul. Wałowej (dawne Kazamaty) i wydanie przy wejściu smyczek z kuponami, które będą mogli wymienić na posiłki i napoje. Na prośbę SKWK smyczki zostaną wydane tylko tym osobom, które zostaną wskazane przez Stowarzyszenie Wisły Kraków.

10:30 – 15:00 - Poczęstunek. Jest to czas, w którym możemy oprowadzać naszych gości po Starym Mieście albo pokazać im pobliskie Trzy Krzyże oraz Muzeum Drogi do Wolności.

10:45 - Zbiórka wybranej grupy Wiślaków pod Neptunem na ulicy Długiej. Kibice Wisły, którzy wspierali Lechię na wyjazdach w Wodzisławiu i Zabrzu zostaną uhonorowani przez nas niespodzianką. Prosimy o pojawienie się na zbiórce TYLKO kibiców, którzy otrzymali odpowiednie bilety od SKWK, ponieważ TYLKO oni będą mogli skorzystać z niespodzianki.

11:15 -12:00 Niespodzianka dla kibiców Wisły.

15:00 - Zbiórka Wisły przed kasami na Traugutta 29. Przejście do wejścia przy ul. Smoluchowskiego wejście na stadion. Celowo zostało wybrane boczne wejście, aby kibice Wisły mogli szybko i sprawnie pojawić się na stadionie.

17:00-19:00 – Mecz

19:15 - Odjazd pierwszego autobusu z Wiślakami z ul. Smoluchowskiego, autobusy będą kursować wahadłowo do czasu przewiezienia wszystkich na miejsce gościny. Z autobusów będą mogli skorzystać TYLKO kibice Wisły, których identyfikatorem będą gościnowe smyczki.

19:30 – 02:00 Poczęstunek i wspólna impreza z DJ-em.

23:20 – 23:55  Przejście na dworzec PKP i odjazd pociągu. Lwy Północy wydadzą Wiślakom prowiant na drogę powrotną.

UWAGA – Wszystkich kibiców prosimy o poszanowanie miejsc zabytkowych, cennych dla naszej narodowej kultury. Dzięki przychylności Miasta Gdańska, MOSiR-u i służb porządkowych mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie świętować Wasze przybycie do grodu Neptuna.

Mamy nadzieję, że wszyscy kibice Lechii będą czuć się gospodarzami i jak przystało na prawdziwych gospodarzy, odpowiednio zadbają o swoich gości. 

Mapki dla naszych gości:

 


Pokaż Gościna Wiślaków 2009 na większej mapie