9 czerwca na boisku CKZiU Nr 2 w Gdańsku odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej 6 osobowej w kategorii open - 'Gramy dla Tosi Sojak' organizowany przez 'Lwy Północy' wspólnie z Fundacją "Obudź Nadzieję" oraz Kibice Razem Lechia Gdańsk.

Wpisowe od drużyny wynosi 100 zł i zostanie przekazane w całości na leczenie małej Tosi, u której w brzuszku zdiagnozowano pół roku temu dużego guza złośliwego. W trakcie turnieju Fundacja "Obudź Nadzieję" prowadziła będzie również zbiórkę środków dla dziewczynki, a pomóc można również poprzez stronę www.kawalek-nieba.pl/tosia-sojak/ gdzie znajdziecie więcej informacji na temat małej gdańszczanki.

Zapraszamy do udziału wszystkich "amatorów" dobrego grania, zapisywać się można drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w dniu turnieju. Ilość drużyn jest jednak ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, o czym będziemy informować na bieżąco na naszym profilu na Facebooku.

9 czerwca, boisko CKZiU Nr 2 ul. Smoleńska 6/7 w godzinach 13:00-17:00.

GRAMY DLA TOSI SOJAK!

źródło: lwypolnocy.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora