Totolotek Bukmacher

Przypominamy, że w dalszym ciągu trwa organizowana przez Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" akcja BIAŁO-ZIELONE WAKACJE.

 Poniżej zamieszczamy ponownie apel Lwów:

Jak co roku, tradycyjnie Lwy Północy pomagają w organizacji wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z gdańskich domów dziecka. Tradycyjnie także, spotyka się to z ogromną odezwą ze strony kibiców gdańskiej Lechii. Również z okazji nadchodzących wakacji, postanowiliśmy wspomóc młodych biało-zielonych fanów z gdańskich placówek opiekuńczych. Planowany jest dla nich wyjazd do Zakopanego w dniach 26 czerwca-3 lipca, w sumie dla 24 wychowanków. W związku z tym, postanowiliśmy przeznaczyć na aukcję 4 koszulki kibiców Lechii Gdańsk z podpisami piłkarzy Biało-Zielonych.

{begam}pub-6500481139110168/8441006088{/begam}

Dodatkowo także, do licytacji oddajemy koszulkę meczową Hamburgera SV z nazwiskiem i autografem piłkarza Piotra Trochowskiego. Na pewno jest to nie lada gratka dla kolekcjonerów i pasjonatów piłki nożnej. Dlatego też zachęcamy gorąco do licytacji- niebawem pojawią się linki do aukcji. Wspomóc naszą akcję można także wpłacając chociażby najmniejszą kwotę na konto Stowarzyszenia z dopiskiem "WAKACJE". Pamiętajmy, że dzięki pieniądzom fanów Lechii z licytacji i wpłat na konto młodzi podopieczni domów dziecka będą mogli pojechać na wakacyjny odpoczynek.

Aukcja 1

Aukcja 2

Aukcja 3

Aukcja 4

Aukcja 5