Już w niedzielę 18.05.2014 na UJEŚCISKU czeka nas kolejny SPORTOWY FESTYN DZIELNICOWY.

Kibice Razem Lechia Gdańsk oraz SKLG "Lwy Północy" wspólnie z Urzędem Miasta Gdańska i PGE Arena Gdańsk zapraszają na kolejną imprezę w ramach Sportowych Festynów Dzielnicowych, które docelowo odziedzić mają wszystkie gdańskie dzielnice.

Tym razem z festynem zawitamy na UJEŚCISKO, na teren Szkoły Podstawowej Nr 12 na ul. Człuchowskiej 6 w godzinach 11:00 - 15:00.

Na wszystkie dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji - darmowe dmuchańce, eurobungee, konkursy z nagrodami, miniturniej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych, zaproszenia na wydarzenia sportowe, które odbywały się będą w Gdańsku, malowanie z grupą Ultras Lechia Gdańsk oprawy meczowej, która zaprezentowana zostanie na PGE Arenie w trakcie jednego z meczów Lechii Gdańsk. Na imprezę zawitają zawodnicy Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Całość poprowadzi spiker Lechii Gdańsk - Marcin Gałek.

Najważniejszym wydarzeniem będzie wizyta drużyny Lechii Gdańsk z klubową maskotką, która zawita na festyn o godzinie 12:00.
Swój udział zapowiedział także prezydent Gdańska - pan Paweł Adamowicz.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI Z RODZICAMI, CAŁĄ MŁODZIEŻ ORAZ POZOSTAŁYCH MIESZKAŃCÓW UJEŚCISKA I OKOLIC DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Plan festynu:
11:00 - Start imprezy
11:00 - 11:30 - zapisy do turnieju piłki nożnej
11:30 - 14:00 - turniej piłki nożnej
12:00 - przyjazd Lechii Gdańsk i maskotki
13:00 - konkurs strzelania do bramki
13:30 - konkurs wiedzy o Lechii
14:00 - malowanie oprawy
15:00 - koniec festynu

Źródło: Kibice Razem Lechia Gdańsk

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora