Stowarzyszenie „Biało- Zielony Sopot” zaprasza na II Turniej piłki nożnej im. Tadeusza Duffeka, który odbędzie się 11.06.2011r. na stadionie Ogniwa Sopot. Turniej rozpocznie się o godzinie 9.

Już po raz drugi z rzędu organizujemy turnieju piłki nożnej dla dzieci z sopockich szkół oraz placówek wychowawczych z całego trójmiasta. Głównym celem turnieju jest popularyzacja sportu wśród dzieci i młodzieży, integracja dzieci z rożnych środowisk oraz przeciwdziałanie patologiom społecznym, poprzez wypełnienie i organizację wolnego czasu.

Od godziny 11 na stadionie odbędzie się piknik dla wszystkich tych, którzy przyjdą dopingować piłkarzy. Nikt na pewno nie będzie się nudził, gdyż przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchane zamki, malowanie twarzy, pokazy samochodów rajdowych czy wozów straży pożarnej.

Każdy będzie mógł spróbować szczęścia w loterii fantowej, gdzie główną nagrodą jest karnet na mecze Lechii na rundę jesienną, która zostanie rozegrana już na nowym stadionie! Poza tym każdy, kto zgłodnieje, będzie mógł posilić się w specjalnie przygotowanym na tę okazję bufecie, a na deser zasmakować waty cukrowej.

Zapraszamy wszystkich do przyjścia i dopingowania młodych piłkarzy!

Warto wspomnieć, że turniej jest wspomagany przez Urząd miasta Sopotu, a patronat nad imprezą objęli: Radny Miasta Sopotu – Wieczysław Agustyniak, Lechia Gdańsk oraz Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk – Lwy Północy.

Przy organizacji pomagają: MOSIR Sopot, Fundacja Obudź Nadzieję, Ogniwo Sopot oraz Parafia pw. zesłania Ducha Św.

Ponadto turniej nie mógłby odbyć się bez pomocy: firmy budowlanej ,,Budros”, ,,Metalzbytu”, sklepu ,,Merkus”, Państwowej Straży Pożarnej oraz Automobilu klub Orski.

Źródło: BZ Sopot