W piątek 21 grudnia w Urzędzie Miasta Tczew uroczyście ogłoszono wyniki i wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych pt. „Tczew i Lechia”, zorganizowanego przez kibiców Lechii Gdańsk z Tczewa (LGFT), przy współpracy z UM.

W sumie wpłynęło 28 oryginalnych i kolorowych prac. Technika ich wykonania była dowolna, od kredki, po farbki, wycinanki, figury 3D, czy kolaż. Komisja konkursowa, składająca się z 5 przedstawicieli LGFT, po długich i burzliwych naradach postanowiła wyróżnić 9 prac, z których wybrano ich zdaniem 3 najlepsze. I miejsce przypadło 9-letniej Zofii Wrzosek z SP 12, która wygrała karnet na Lechię na rundę wiosenną wraz z opiekunem, zaś dla swojej całej klasy voucher, podlegający wymianie na darmowe bilety. II miejsce zgarnęła Martyna Klóskowska z SP8, natomiast III przypadło Mateuszowi Dzięgielewskiemu z SP12. Nagrodę specjalną postanowił też przyznać Prezydent Mirosław Pobłocki, która trafiła do 10-letniej Marii Chyła.

Trójka z podium otrzymała również bilety do kina ufundowane przez Helios i kubki Unii Tczew, natomiast wszyscy wyróżnieni w specjalnie przygotowanych paczkach znaleźli vouchery na bilety na mecz Lechii Gdańsk, a także gadżety promocyjne Miasta Tczewa, LGFT i Unii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu i już teraz zapraszamy do udziału w innych przedsięwzięciach przez nas organizowanych. Osobne podziękowania dla wiceprezydenta Zenona Drewy i Prezydenta Mirosława Pobłockiego za owocną współpracę.

Wyniki konkursu:
I miejsce: Zofia Wrzosek, 9 lat, SP12
II miejsce: Martyna Klóskowska, 12 lat, SP8
III miejsce: Mateusz Dzięgielewski, 9 lat, SP12
Wyróżnienie: Oliwia Boguszewska, Wiktoria Rutkowska, 11 lat, SP8
Wyróżnienie: Małgorzata Borys, Adrian Kujawski, Oskar Kujawski, Dawid Lamek, Mariola Potrykus, DD
Wyróżnienie: Maria Chyła, 10 lat, SOSW
Wyróżnienie: Julia Kmieć, 8 lat, SP5
Wyróżnienie: Kamil Kutyła, 10 lat, SP5
Wyróżnienie: Natalia Lidzińska, 9 lat, SP11
Nagroda Specjalna Prezydenta: Maria Chyła

Lechia Gdańsk

Zobacz wszystkie prace

Źródło: LGFT

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora