lechia

Masz co najmniej 16 lat, chcesz wystąpić przed tysiącami widzów na stadionie i milionami przed telewizorami?

Chcesz być blisko największych gwiazd futbolu? Jeśli tak, to przyjdź 26 lutego do hali MOSiR przy ul. Kołobrzeskiej 61 w Gdańsku na casting do Ceremonii Przedmeczowych Euro 2012.

Powiększenie...

Każdy mecz Euro 2012 poprzedzi 6-minutowa ceremonia na płycie stadionu. Składać będzie się ona z dwóch części:  pierwsza podkreślać będzie symbolikę miasta-gospodarza, druga promować będzie cały turniej i uczestniczące w nim reprezentacje. Nad całością czuwać będą wybrani przez UEFA i miasta-gospodarzy choreografowie.

Najpierw wybiorą oni artystów-wolontariuszy podczas castingów. W Gdańsku casting do ceremonii przedmeczowych obędzie się 26 lutego, w hali MOSiR przy ul. Kołobrzeskiej 61, w godz. 10.00, 13.00 i 16.00. Należy zabrać dowód tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub legitymacja szkolna) oraz strój i obuwie sportowe.

Za występy podczas ceremonii przedmeczowych nie będzie wypłacane wynagrodzenie, ale artyści-wolontariusze będą mieli znakomitą okazję do przeżycia niepowtarzalnej przygody, nawiązania nowych przyjaźni i pokazania się gościom z całego świata. Dla najlepszych może być to nawet początek drogi w show biznesie.

Źródło: Gdansk.pl