Nasza redakcja postanowiła odpowiedzieć na apel stowarzyszenia Traugutt.org zbierającego dary dla Polaków na Kresach.

Tym razem nie tylko przez tradycyjne nagłośnienie danej akcji za naszym pośrednictwem ale też materialnie włączyliśmy się w zbiórkę organizowaną przez stowarzyszenie Traugutt.org z Pruszcza Gdańskiego, które pisze na swojej stronie.

Wczoraj od redakcji strony internetowej Lechia.net otrzymaliśmy bogato wyposażony komputer stacjonarny z prośbą o przekazanie wybranej placówce edukacyjnej na Wileńszczyźnie. Przy okazji kolejnej naszej wizyty na Litwie z pewnością, uczniowie którejś z polskich szkół, otrzymają miły prezent, dzięki któremu będą mogli pracować, uczyć się oraz bawić.
Przy okazji zachęcamy do wsparcia finansowego naszej akcji Nie jest kolorowo / Pomóż uczniom na Wschodzie. Już niedługo zaczynamy przygotowania do kolejnej, trzeciej edycji projektu mającego na celu wsparcie naszych najmłodszych Rodaków na Wschodzie. Nasz numer konta: 06 2030 0045 1110 0000 0306 9950 - koniecznie z dopiskiem "Nie jest kolorowo". Dziękujemy!

Traugutt.org

źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora