Szanowni Kibice - gorąco prosimy - nie blokujecie reklam na naszej stronie. Dzięki nim możemy działać i rozwijać się, tworząc dla Was portal Lechia.net.

Zauważyliśmy, że wielu naszych czytelników używa wtyczki do przeglądarek blokującej wyświetlanie reklam. Będziemy z wami całkowicie szczerzy – to dla nas duży problem, dlatego prosimy Was o wyłączenie Adblocka dla serwisu Lechia.net. Rozumiemy czemu nie chcecie oglądać reklam, dlatego umieszczamy na stronie tylko takie, które nie są przesadnie uciążliwe.

Traktujemy Was, Drodzy Lechiści bardzo poważnie. Nie piszemy ukrytych tekstów sponsorowanych – każdy tego typu materiał jest wyraźnie oznaczony. Nie dzielimy tekstów na podstrony, żeby nabić wyświetlenia jak to robią serwisy komercyjne. Nawet najdłuższe artykuły znajdziecie w całości na jednej stronie. Chcemy, żeby serwis wyglądał dobrze, a Wam sprawiało przyjemność czytanie naszych tekstów.

Nie znajdziecie tutaj również materiałów, za które musicie zapłacić. Cała nasza wiedza, doświadczenie, nasza praca – to wszystko jest dla Was dostępne za darmo. Już od 15 lat działamy dla Was tworząc największy serwis o Lechii Gdańsk.

Nie możemy jednak całkowicie zrezygnować z reklam. Dzięki nim redakcja może funkcjonować. Same kwestie techniczne to ogromne koszty, które ciężko pokryć z naszych budżetów domowych. My jednak nie poddajemy się, chcemy rozwijać się, godnie reprezentować Lechię w Internecie, rozbudowywać nasze największe dzieło czyli dział poświęcony historii naszego ukochanego Klubu, a także przygotowywać liczne materiały wideo.

Jeśli lubicie zaglądać na nasz serwis i chcecie, żeby nie zakończył swojego żywota, rozważcie wyłączenie Adblocka na naszej stronie. Spróbujcie, dajcie nam szansę.

Wesprzyj nas finansowo

Może wśród Was lub Waszych znajomych są osoby, firmy które byłyby chętne wesprzeć nasz portal. Dla Was niewielkie kwoty mogą być dla nas szansą na rozwój i dalsze funkcjonowanie.

Reklama na Lechia.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora