W przerwie między rozgrywkami kluby szukają wzmocnień. Nasza redakcja również otwiera letnie okienko transferowe z nadzieją na zastrzyk świeżej krwi potrzebnej do pracy nad portalem.

Od ponad 15 lat na stronach portalu Lechia.net kibice piszą dla kibiców. Część z nich zrobiła u Nas pierwsze kroki w swojej zawodowej karierze dziennikarskiej, później podjęła pracę w Klubie lub pisze dla największych redakcji w Polsce.

My nadal chcemy promować i odkrywać młode talenty, dlatego też szukamy nowych osób!

Chcesz być częścią grupy dziennikarskich pasjonatów Lechii Gdańsk – dołącz do naszej redakcji i prowadź wspólnie z nami portal Lechia.net!

Nie oglądaj się na innych - dołącz do Lechia.net

Dla Wszystkich, którzy chcą aktywnie dokumentować historię naszego ukochanego Klubu, mamy wyjątkową propozycję dołączenia do ekipy redakcyjnej.

Lechia Gdańsk ma rzeszę kilkudziesięciu tysięcy fanów, wśród których na pewno znajdują się osoby chcące spróbować swoich sił w fachu Dziennikarza.

Nie obawiaj się braku wcześniejszego doświadczenia – każdy z nas zaczynał kiedyś swoją przygodę na łamach portalu Lechia.net od zera.

Nasze wsparcie pozwoli Tobie na rozwój umiejętności i być może, jak pokazuje historia, będzie początkiem na drodze kariery zawodowego dziennikarza.

Pamiętaj, że pasja w połączeniu z jej realizacją jest podstawą dobrej zabawy - a na tym nam wszystkim zależy.

Dlatego też, nie czekaj i nie zastanawiaj się w nieskończoność. Podejmij rękawice i wyślij swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy również na zgłoszenia grafików, współpracowników do produkcji video i fotografów.

Z Biało – Zielonymi pozdrowieniami Ekipa Lechia.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora