Od kilku lat szukamy sponsorów i reklamodawców, którzy pomogą w utrzymaniu i rozwoju naszej redakcji. Dzisiaj zachęcamy Was do wsparcia poprzez Patronite, serwis, który jest popularną formą udzielania pomocy różnym inicjatywom.

Na co nam środki finansowe?

W redakcji Lechia.net nikt nie pracuje na etacie. Wszyscy jesteśmy wolontariuszami, którzy poświęcają swój wolny czas, by dostarczyć Wam ciekawych treści z niezależnego źródła. Miesięcznie publikujemy ponad 100 artykułów, Staramy się prezentować Wam fotorelacje z wielu ważnych wydarzeń. Nagrywamy liczne materiały wideo. Staramy się jeździć za Lechią po kraju. Nie na wycieczkę, by obejrzeć mecz, ale by dostarczyć Wam ciekawych materiałów szybko i bezpośrednio z miejsca.

Stawiamy, od lat, przed sobą ambitne cele. Prowadzimy bogate statystyki piłkarzy i drużyny piłkarskiej. Odtwarzamy historię Klubu. Tak, to wszystko wymaga zaangażowania czasu, osób, ale głównie finansów.

Sprzęt foto/wideo, serwer, wsparcie techniczne, wyjazdy to tylko część naszych kosztów.

Jeżeli doceniasz to co robimy wesprzyj nas.

Liczy się każde wsparcie. Czy to 10 zł, czy 100 zł docenimy każdą cykliczną pomoc.

Przed nami wiele wyzwań, wiele nowych pomysłów. Pomóżcie nam je zrealizować.

Loża Honorowa - Nasi Patroni

Marcin Sikorski - 10 zł/msc

prof. Marek Hartman - 20 zł/msc

Filip Mechowski - 20 zł/msc

Dziękujemy Wam za wsparcie!

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora