W październiku startuje liga Darta w ramach Ligi Dzielnic. Przed startem ligi przewidziano spotkanie organizacyjne dla kapitanów drużyn oraz pozostałych chętnych zawodników.

Spotkanie zostanie połączone z indywidualnym Turniejem Darta, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Przy tej okazji będzie można zgłosić swoją drużynę, a także zapoznać się z innymi uczestnikami oraz formułą i poziomem sportowym ligi. Dla najlepszych zawodników turnieju przewidziano atrakcyjne nagrody.

Dokładny termin zostanie ustalony po konsultacji z kapitanami zgłoszonych już drużyn, tak aby wszystkie były jak najliczniej reprezentowane. Przewidujemy termin w weekend na przełomie września i października lub następny.

Prosimy o zgłoszenia kapitanów oraz indywidualne droga mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dokładny termin oraz miejsce, a także regulamin turnieju zostaną podane zainteresowanym. Zapraszamy.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora