Siódma edycja konkursu z dymkami została zakończona.

Pod konkursowym zdjęciem pojawiło się kilkadziesiąt propozycji. Część z nich była bardzo ciekawa. A czy zwycięska jest akurat tą najciekawszą? Sami oceńcie. Niemniej przypominamy, że to właśnie Wy głosujecie.

Autorem zwycięskiej propozycji jest Łukasz Bednarek, któremu gratulujemy wygranej w postaci vouchera o wartości 50zł do T29.

Dla pozostałych uczestników mamy dobrą wiadomość. W najbliższych dniach będziecie mieli kolejne okazje do sprawdzena aswoich sił w konkursach i walki o zaproszenia do T29.

W poniższej galerii zbieramy wszystkie zwycięskie prace oraz te, które naszym zdaniem są ciekawe. Galeria będzie oczywiście rozbudowywana w miarę wyłaniania kolejnych zwycięzców.

{joomplucat:1238 limit=6|columns=3}

Komiks "Uzupełnij dymki"

Pamiętajcie, że każdy z Was może być współtwórcą tego konkursu. Wystarczy, że pomożecie nam z wyborem zdjęć do kolejnych odsłon konkursu. Warunek jest tylko jeden - zdjęcia muszą być autorstwa fotoreporterów Lechia.net macie więc z czego wybierać [link]. Zachęcamy również do dyskusji. Wszelkie uwagi i propozycje mile widziane.

Sponsorem nagród w konkursie jest Bar T29.

t29

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora