Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie konkursu polegającego na uzupełnianiu dymków na zdjęciach.

Jak widać po Waszych pomysłach przy poprzednich edycjach konkursu propozycji może być dużo. A wiele z nich bywa bardzo trafnych.

Tradycyjnie prosimy o zaproponowanie słów, które pasują do dymka na zdjęciu konkursowym (znajdziecie je na naszym Facebooku). Liczymy na waszą pomysłowość.

Czekamy na śmieszne, zabawne, dowcipne, błyskotliwe, ciekawe hasła. Wszystkie obraźliwe, wulgarne i temu podobne nie będą brane pod uwagę.

Propozycje wpisujecie na naszym fanpage na Facebooku pod zdjęciem konkursowym. Zwycięży ta propozycja, która zdobędzie najwięcej lajków.

W przypadku remisu decydujący głos będzie należał do redakcji.

Lechia.net na Facebook

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę w postaci vouchera do T29 o wartości 50zł.

Konkurs trwa do piątku (14 czerwca) do godziny 21:00. Zwycięskie prace z poprzednich edycji oraz inne ciekawe propozycje możecie oglądać w galerii "dymki". Zachęcamy do przysyłania własnych (pozakonkursowych) propozycji do tej galerii.

{joomplucat:1238 limit=9|columns=3|ordering=random}

Komiks "dymki"

Pamiętajcie, że każdy z Was może być współtwórcą tego konkursu. Wystarczy, że pomożecie nam z wyborem zdjęć do kolejnych odsłon konkursu. Warunek jest tylko jeden - zdjęcia muszą być autorstwa fotoreporterów Lechia.net macie więc z czego wybierać.

Zobacz nasze fotorelacje

Sponsorem nagród w konkursie jest Bar T29.

t29

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora