Piąta edycja konkursu z dymkami została zakończona.

Pod konkursowym zdjęciem pojawiło się, prawie 200! propozycji. Wiele z nich było bardzo ciekawych. A czy zwycięska jest akurat tą najciekawszą? Sami oceńcie. Niemniej przypominamy, że to właśnie Wy głosujecie.

Autorem zwycięskiej propozycji jest Mateusz Gołębiewski, któremu gratulujemy wygranej w postaci zaproszenia do Green Lounge na najbliższy mecz Lechii z Górnikiem Zabrze (02 czerwca).

Dla pozostałych uczestników mamy dobrą wiadomość. Jeszcze dzisiaj wieczorem ostatnia szansa na zwycięstwo i zaproszenie do Green Lounge na niedzielny mecz.

W poniższej galerii zbieramy wszystkie zwycięskie prace oraz inne, które naszym zdaniem są ciekawe. Galeria będzie oczywiście rozbudowywana w miarę wyłaniania kolejnych zwycięzców.

{joomplucat:1238 limit=6|columns=3}

Komiks "Uzupełnij dymki"

Pamiętajcie, że każdy z Was może być współtwórcą tego konkursu. Wystarczy, że pomożecie nam z wyborem zdjęć do kolejnych odsłon konkursu. Warunek jest tylko jeden - zdjęcia muszą być autorstwa fotoreporterów Lechia.net macie więc z czego wybierać [link]. Zachęcamy również do dyskusji. Wszelkie uwagi i propozycje mile widziane.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora