Zapraszamy tradycyjnie do udziału w konkursie meczowym polegającym na wytypowaniu minuty i strzelca pierwszej bramki dla Lechii w meczu przeciwko Zagłębiu Lubin.

Na początku zachęcamy do zapoznania się z regulaminem (by nie było wątpliwości), a następnie do szybkiego podania odpowiedzi pod poniższym artykułem.

Regulamin konkursu

Osoba, która jako pierwsza poprawnie wytypuje minutę spotkania, w której Lechia strzeli pierwszą bramkę i poda jednocześnie nazwisko piłkarza, który strzelił tego gola otrzyma nagrodę główną w postaci zaproszenie o wartości 50zł do wykorzystania w T29 Bar.

Jeżeli natomiast nikt nie trafi w 100% to dwie osoby, które były najbliżej otrzymają następujące nagrody: pierwsza odpowiedź - zaproszenie o wartości 30zł, druga odpowiedź - zaproszenie o wartości 20zł do wykorzystania w T29 Bar.

Typujemy jedynie do momentu rozpoczęcia meczu czyli do godz. 18:00 w czwartek (tj. 30.05.2013), poprzez zamieszczenie komentarza tylko i wyłącznie pod tym artykułem. W treści należy podać minutę spotkania oraz nazwisko strzelca bramki.

Jeżeli chcecie komentować anonimowo musicie koniecznie podać właściwe maile (w innym wypadku nie będziemy mogli się z Wami skontaktować).

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie!!!

Sponsorem nagród w konkursie jest Bar T29.

t29