Startujemy z nowym konkursem. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Jak się pewnie domyślacie chodzi o uzupełnianie dymków na zdjęciach konkursowych.

Dzisiaj przy okazji 1 maja startujemy z pierwszą odsłoną konkursu "Uzupełnij dymki". Mamy więc nadzieję, że gołębie pasują idealnie. Oczywiście, są to gołębie uchwycone podczas meczu Lechii na PGE Arenie.

O czym one rozmawiają? Sami jesteśmy ciekawi. Liczymy na waszą pomysłowość.

Lechia Gdańsk

Czekamy na śmieszne, zabawne, dowcipne, błyskotliwe, ciekawe hasła. Wszystkie obraźliwe, wulgarne i temu podobne nie będą brane pod uwagę.

Propozycje wpisujecie na naszym fanpage na Facebooku pod zdjęciem konkursowym. Zwycięży ta propozycja, która zdobędzie najwięcej lajków.

W przypadku remisu decydujący głos będzie należał do redakcji.

Lechia.net na Facebook

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę w postaci zaproszenia do Green Lounge na najbliższy mecz Lechii z Ruchem Chorzów (12 maja).

Konkurs trwa do piątku (3 maja) do godziny 21:00. Zwycięskie prace oraz inne ciekawe propozycje, którym nie uda się wygrać utworzą galerię, którą wkrótce opublikujemy na naszej stronie.

Pamiętajcie, że każdy z Was może być współtwórcą tego konkursu. Wystarczy, że pomożecie nam z wyborem zdjęć do kolejnych odsłon konkursu. Warunek jest tylko jeden - zdjęcia muszą być autorstwa fotoreporterów Lechia.net macie więc z czego wybierać [link]. Zachęcamy również do dyskusji. Wszelkie uwagi i propozycje mile widziane.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora