Zapraszamy do udziału w tradycyjnym konkursie meczowym z nagrodami.

Konkurs polega na wytypowaniu minuty i strzelca pierwszej bramki dla Lechii w meczu przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Na początku tradycyjnie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, a następnie do szybkiego podania odpowiedzi pod poniższym artykułem.

Regulamin konkursu

Ważne!

Osoba, która jako pierwsza poprawnie wytypuje minutę spotkania, w której Lechia strzeli pierwszą bramkę i poda jednocześnie nazwisko piłkarza, który strzelił tego gola otrzyma nagrodę główną w postaci zaproszenie o wartości 100zł do wykorzystania w T29 Bar.

Jeżeli natomiast nikt nie trafi w 100% to dwie osoby, które były najbliżej otrzymają zaproszenia o wartości 50zł, do wykorzystania w T29 Bar.

Typujemy do momentu rozpoczęcia meczu czyli do godz. 15:45 w sobotę (tj. 27.04.2013), poprzez zamieszczenie komentarza tylko i wyłącznie pod tym artykułem. W treści należy podać minutę spotkania oraz nazwisko strzelca bramki.

Zachęcamy do zakładania kont w naszym serwisie i komentowania właśnie z tych kont. Jeżeli jednak chcecie komentować anonimowo musicie koniecznie podać właściwe maile (jeżeli zależy wam na wygranej).

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie!!!

Sponsorem nagród w konkursie jest Bar T29.

t29

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora