Godziny dzielą nas od meczu z Cracovią. Część Kibiców Lechii jest już pewna spadku, część ma jeszcze nadzieje na utrzymanie. Dużo też dzieje się wokół Klubu. Może te wszystkie tematy zachęcą Was do przesyłania ciekawych propozycji w naszym najnowszym konkursie, w którym do wygrania są VOUCHERY na sobotnie spotkanie na Polsat Plus Arena Gdańsk.

Po kilku latach przerwy wracamy z naszymi konkursami polegającymi na uzupełnieniu dymków. Zaproponujcie teksty, które pasują do dymków na zdjęciu konkursowym (patrz wyżej).

Liczymy na waszą pomysłowość.

Czekamy na śmieszne, zabawne, dowcipne, błyskotliwe, ciekawe hasła. Wszystkie obraźliwe, wulgarne i temu podobne nie będą brane pod uwagę.

Propozycje wpisujecie na naszym fanpage na Facebooku pod wpisem konkursowym. Zwycięży ta propozycja, która zdobędzie najwięcej reakcji

W przypadku remisu decydujący głos będzie należał do redakcji.

Dodatkowo redakcja nagrodzi autora naszym zdaniem najciekawszej propozycji.

Dla autorów najciekawszych propozycji przygotowaliśmy nagrody w postaci VOUCHERA na sobotnie spotkanie z Cracovią.

Konkurs trwa do 21 kwietnia do godziny 21:00. Zwycięskie prace z poprzednich edycji oraz inne ciekawe propozycje możecie oglądać w galerii "dymki". Zachęcamy do przysyłania własnych (pozakonkursowych) propozycji do tej galerii.

Pamiętajcie, że każdy z Was może być współtwórcą tego konkursu. Wystarczy, że pomożecie nam z wyborem zdjęć do kolejnych edycji konkursu. Warunek jest tylko jeden - zdjęcia muszą być autorstwa fotoreporterów Lechia.net, macie więc z czego wybierać.

#MyWierzymy #LechiaNieSpadnie #LGDCRA

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora