Już 22 kwietnia o godzinie 15:00 piłkarze Lechii Gdańsk zmierzą się z Cracovią w ramach 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Tylko na to spotkanie PRZY ZAKUPIE JEDNEGO BILETU, DRUGI OTRZYMUJESZ W PREZENCIE! Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kilka konkursów, w których rozdamy VOUCHERY na to ciekawie zapowiadające się spotkanie.

Na wstępnie przypominamy, że przed domowymi meczami Lechii, nasi dziennikarze przeprowadzają quizy z wiedzy o Lechii Gdańsk. Ci, którym uda się odpowiedzieć na pytania, otrzymują w nagrodę nasze redakcyjne gadżety. Mam nadzieję, że wielu z was zachęci to do poszerzenia swojej wiedzy na temat bogatej historii Klubu.

Dzisiaj mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest VOUCHER na sobotni mecz z Cracovią. Wystarczy odpowiedzieć na 3 proste pytania.

Podpowiemy, że odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie.

A teraz kolej na dzisiejsze pytania:

  1. W którym roku zostało otwarte Muzeum Lechii Gdańsk?
  2. Wymień pięć zespołów, z którymi Lechii grała najczęściej w historii.
  3. Ilu piłkarzy Lechii Gdańsk otrzymało czerwoną kartkę w całej historii Klubu?

Odpowiedzi przysyłacie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (pamiętajcie koniecznie podać imię i nazwisko!)

Na wasze odpowiedzi czekamy dzisiaj tj. 18 kwietnia do godziny 19:45.

Zwycięzcę wylosujemy spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi, a o wynikach losowania poinformujemy w komentarzu pod tym artykułem (na stronie oraz na Facebooku).

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie.

#MyTworzymyHistorię #T29 #LechiaPany #LechiaNieSpadnie

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora