Traugutta 29 to już tylko wspomnienia i to szczególnie dla starszych kibiców Lechii Gdańsk. Dlatego też, by odświeżyć trochę waszą pamięć i zachęcić do poszperania w archiwum, przygotowaliśmy kilka konkursów dotyczących stadionu przy Traugutta 29. Mamy nadzieję, że taki cykl przypadnie Wam do gustu, u jednych odświeży wspomnienia, a tych wychowanych na nowym stadionie w Letnicy zachęci do zapoznania się z historią naszego domu. 

Nagrodą w dzisiejszym konkursie jest kartka grająca ufundowana przez "Fanstore Lechii Gdańsk".

A teraz pora na dzisiejsze pytanie:

Podaj datę oraz rywala pierwszego meczu rozgrywanego przez Lechię Gdańsk na Traugutta 29 przy jupiterach (obecnie zamontowanych).

Odpowiedzi przysyłacie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (pamiętajcie podać imię i nazwisko)

Na wasze odpowiedzi czekamy do 13 stycznia do godziny 19:45.

Zwycięzcę wylosujemy spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi, a o wynikach losowania poinformujemy w komentarzu pod tym artykułem na stronie oraz na Facebooku.

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie. #MyTworzymyHistorię

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora