Traugutta 29 to już tylko wspomnienia i to szczególnie dla starszych kibiców Lechii Gdańsk. Dlatego też, by odświeżyć trochę waszą pamięć i zachęcić do poszukania w archiwum, przygotowaliśmy kilka konkursów dotyczących stadionu przy Traugutta 29. Mamy nadzieję, że taki cykl przypadnie Wam do gustu, u jednych odświeży wspomnienia, a tych wychowanych na nowym stadionie, w Letnicy, zachęci do zapoznania się z historią naszego domu. 

Nagrodą w dzisiejszym konkursie jest kawa Lechia Gdańsk ufundowana przez "Fanstore Lechii Gdańsk".

https://www.facebook.com/212771609119634/posts/1164662103930575/

A teraz pora na dzisiejsze pytanie:

Podaj datę, rywala oraz strzelca pierwszej bramki dla Lechii Gdańsk, w pierwszym w historii meczu ekstraklasy (I ligi), który odbył na Traugutta 29.

Odpowiedzi przysyłacie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (pamiętajcie podać imię i nazwisko!)

Na wasze odpowiedzi czekamy do 21 stycznia do godziny 19:45.

Zwycięzcę wylosujemy spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi, a o wynikach losowania poinformujemy w komentarzu pod tym artykułem (na stronie oraz na Facebooku).

Szczegóły dotyczące odbioru nagród
  • Odbiór osobisty w sklepie Fanstore, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
  • Wysyłka krajowa - dopłata około 15 zł za przesyłkę krajową
  • Wysyłka zagraniczna - indywidualna aktualna wycena kuriera lub poczty na podstawie przesłanego adresu

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie.

#MyTworzymyHistorię

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora