Lechia Gdańsk to nie tylko Ekstraklasa i transfery, to także długa 75-letnia historia. My ją badamy i uwieczniamy na stronie. Chcemy Was też tym zarazić, dlatego czasem będziemy was zapraszali do udziału w konkurach, w których sprawdzimy Waszą wiedzę o historii Lechii Gdańsk. Mamy nadzieję, że takie konkursy przypadną Wam do gustu. U jednych odświeżą wspomnienia, a tych wychowanych na nowym stadionie, w Letnicy, zachęcą do zapoznania się z historią naszego Klubu.

Nagrodą w dzisiejszym konkursie jest Piłka Retro wydana na 75-lecie Lechii Gdańsk ufundowana przez "Fanstore Lechii Gdańsk".

 

A teraz kolej na dzisiejsze pytanie:

W styczniu 1986 roku Lechia Gdańsk wystąpiła w turnieju w Leningradzie. Prosimy o podanie składu naszej drużyny. Poniżej podpowiedź zapisana po rosyjsku.

20210730turniej

Odpowiedzi przysyłacie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (pamiętajcie koniecznie podać imię i nazwisko!)

Na wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli 1 sierpnia do godziny 19:45.

Zwycięzcę wylosujemy spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi, a o wynikach losowania poinformujemy w komentarzu pod tym artykułem (na stronie oraz na Facebooku). Jeżeli nikt nie trafi idealnie, wygra osoba, która poda najwięcej prawidłowych imion i nazwisk.

Szczegóły dotyczące odbioru nagród:
  • Odbiór osobisty w sklepie Fanstore, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
  • Wysyłka krajowa - dopłata około 15 zł za przesyłkę krajową
  • Wysyłka zagraniczna - indywidualna aktualna wycena kuriera lub poczty na podstawie przesłanego adresu

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie.

#MyTworzymyHistorię #T29 #LechiaPany

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora