Reprezentacja Polski stoi przed wielką szansą na wyjście z grupy podczas turnieju Euro2020. O godzinie 18:00, w Sankt-Petersburgu biało-czerwoni zmierzą się ze Szwecją. Łatwo oczywiście nie będzie, ale wiemy, jaka jest piłka nożna. My wierzymy, a czy Wy również? Pokażcie, że jesteście optymistami i obstawiajcie w naszym konkursie przygotowanym wspólnie z Fanstore Lechii Gdańsk.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe udzielacie na naszym profilu na FB pod wpisem z info o konkursie.

Nagrodą w konkursie jest czapka Lechia Gdańsk idealna na lato ufundowana przez "Fanstore Lechii Gdańsk".

A teraz pora na dzisiejsze pytanie:

W której minucie padnie pierwsza bramka dla reprezentacji Polski i kto będzie jej autorem? (przykład: 6'Lewandowski)

W przypadku, gdy Polska nie strzeli żadnej bramki, nagroda nie zostanie przyznana.

Jeśli nikt nie trafi idealnie - decyduje minuta strzelenia bramki (nie nazwisko). Wygra ten, kto pierwszy trafił lub był najbliżej.

Typujemy do rozpoczęcia meczu (wpis edytowany = dyskwalifikacja) w komentarzach na FB.

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie. Hej Polska Gol!