lechia

Przypominamy wszystkim o naszej zabawie "Mini" typer organizowany przez Lechia.net, w którym można wygrać grę planszową o tematyce piłarskiej...

Ostatnia kolejka nie została jeszcze rozliczona ze względu na przełożenie ostatniego meczu na 28 marca. W tej chwili można jeszcze oddawać swoje wyniki na naszym kanale FaceBook do godziny 18:00

Po dwóch kolejce na pierwszym miejscu z dorobkiem 12 punktów zajmuje Wojciech Potaszkin. Natomiast jeden punkt mniej ma Wojciech Potaszkin, A trzecie miejsce zamuje Andrzej Klimowicz, który traci do lidera 4 punkty.

Łącznie w naszej zabawie wzięło udział 103 osoby. Jak sami Państwo widzą jeszcze każdy ma szanse na zwycięstwo ponieważ do końca sezonu pozostało 11 kolejek! Dlatego gorąco zachęcam wszystkich do wspólnej zabawy.

Aby zobaczyć pełną tabelę kliknij tu.

Powodzenia!

Piłkarski Manager Gra Planszowa

Gra została przygotowana z myślą o miłośnikach sportu, w szczególności futbolu. Piłkarski Manager to jedyna w swym rodzaju gra planszowa łącząca w sobie elementy piłki nożnej i gry ekonomicznej. Każdy z graczy wciela się w rolę managera drużyny grającej w lidze polskiej. Celem gry jest zbudowanie jak najsilniejszego teamu, co pozwoli na osiąganie sukcesów na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Gra przeznaczona jest dla 1-4 graczy. Istotnym jest fakt, że w managera można grać w pojedynkę.

 

pilkarski-manager.pl

 

 

Źródło: Własne.