lechia

Jak co tydzień ruszamy z kolejną kolejką "Mini" typer Lechia.net, który jest organizowany na naszym kanale FaceBook. Do wygrania jest Piłkarski Manager Gra Planszowa...

Po dwóch kolejce na pierwszym miejscu z dorobkiem 12 punktów zajmuje Wojciech Potaszkin. Natomiast jeden punkt mniej ma Piotr Chistowski, A trzecie miejsce zamuje Andrzej Klimowicz, który traci do lidera 4 punkty.

Łącznie w naszej zabawie wzięło udział 103 osoby. Jak sami Państwo widzą jeszcze każdy ma szanse na zwycięstwo ponieważ do końca sezonu pozostało 11 kolejek! Dlatego gorąco zachęcam wszystkich do wspólnej zabawy.

Aby zobaczyć pełną tabelę kliknij tu.

Przypominam że typujemy tylko na naszym kanale Facebook w odpowiednim temacie. Można typować do piątku godziny 16:00!

Powodzenia!

Piłkarski Manager Gra Planszowa

Gra została przygotowana z myślą o miłośnikach sportu, w szczególności futbolu. Piłkarski Manager to jedyna w swym rodzaju gra planszowa łącząca w sobie elementy piłki nożnej i gry ekonomicznej. Każdy z graczy wciela się w rolę managera drużyny grającej w lidze polskiej. Celem gry jest zbudowanie jak najsilniejszego teamu, co pozwoli na osiąganie sukcesów na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Gra przeznaczona jest dla 1-4 graczy. Istotnym jest fakt, że w managera można grać w pojedynkę.

 

pilkarski-manager.pl

 

 

 

Źródło: Własne.

 

 

Źródło: Własne.