lechia

Byłeś uczestnikiem jakiegoś ciekawego wydarzenia kibicowskiego na meczu wyjazdowym lub rozgrywanym w Gdańsku? Chciałbyś to opisać? Dobrze trafiłeś.

Lechia.net wraz z wydawcą magazynu Polskich kibiców "Supporters" organizuje konkurs na najlepszy kibicowski opis. Było to 2, 10, czy 15 lat temu? Nnie gra to żadnej roli. Ważne by każdy kto przeczyta mógł się wciągnąć w relację.

Jeżeli nie czujesz się najlepiej w gramatyce jak i pisaniu stylistycznym nic nie szkodzi. Jeżeli spodoba nam się tekst poprawimy go i damy do weryfikacji autorowi. Najlepsze opisy zostaną nagrodzone magazynem "Supporters", prócz tego tekst zostanie opublikowany na naszym portalu jak i w najnowszym magazynie "Supporters".

Nie wiesz jak napisać relację? wystarczy zobaczyć jak to napisali inni Lechiści.

Relacje i wspomnienia kibiców Lechii

Teksty powinien posiadać minimum 10 zdań, wysyłajcie na nasz email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Czekamy na wasze teksty do 8 kwietnia.

Supporters Magazyn

to wydawnictwo. które nawiązuje do starszych magazynów - popularnych w latach 90'tych zinów.
Jednak nieco odświeżamy starocie, że się tak wyrażę.
Mamy tutaj troszkę starego stylu ale i nowe - nowe czyli lepszy papier, lepsza forma wydania.
2 pierwsze numery to brak koloru - w nr 3 mamy już troszkę koloru - dokładniej to galerie ekstraklasy i 1 ligi, niestety bariera finansowa na teraz nie pozwala tego przeskoczyć.
2 pierwsze numery to także brak artykułów - w nr 3 już się pojawiło kilka jednak w kolejnych numerach będzie już więcej.
Mamy także Klub Kibica. Klub Kibica to kibicowskie relacje z przymrużeniem oka dotyczące dzisiejszych czasów.
Pojawiły się też tzw składaki czyli fotki w starym stylu, jednak w nowym wydaniu.

Supporters - Magazyn Polskich Kibiców

Lechia Gdańsk

Źródło: Własne / fot. kibice.net