W niedzielne przedpołudnie 24 października o godzinie 11:00, w kościele Św. Brygidy w Gdańsku odbędzie się msza święta w intencji zmarłych sportowców, działaczy, kibiców Lechii Gdańsk oraz o boże błogosławieństwo dla ruchu społecznego Lechii.

Jak co roku serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Biało-Zielonego Sektora Niebo. Niestety obecny rok jest szczególny dla nas, ponieważ w drodze na mecz w Łęcznej zginął w wypadku samochodowym kibic naszej Lechii Emil Hinz.

Październik jest również miesiącem kiedy wspominamy śp. Tadeusza Duffeka, który odszedł od nas 16 lat temu, mając zaledwie 37 lat. Zapraszamy do modlitwy w intencji wszystkich naszych Braci, którzy odeszli do Sektora Niebo. 

Msza Święta
Msza święta w tej intencji zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę 24.10.2021 o godz. 11:00 w Bazylice św. Brygidy (ul. Profesorska 17). Nabożeństwo odprawią: duchowny kibiców ks. Jarosław Wąsowicz oraz duszpasterz Lechii Gdańsk ks. Jędrzej Orłowski.

Tradycyjnie po mszy zapraszamy wszystkich o godz. 13:00 na cmentarz Srebrzysko na spotkanie i modlitwę przy grobie śp Tadeusza.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora