Sektor niebo

Nina Zaliwska (21 lutego 1989 - 7 września 2017)

Wiele razy podchodziłam do tego tekstu. Niestety, nie wszystko da się ująć w słowach. Nie wiem od czego zacząć, bo w głowie przewijają mi się setki wspomnień. Młodość, beztroska. Myślę, że każdy kto miał okazję ją poznać wie jak ciepłą, dobrą, inteligentną osobą była.

Jedna z pierwszych kobiet na scenie Ultras w Gdańsku. Cieszę się, że kawał życia przeszłyśmy razem. Nie umiem pogodzić się ani zrozumieć odejścia tak młodych osób. Nina zmarła 7 września 2017 roku. Msza Święta odprawiona zostanie we wtorek, 12 września, o godzinie 10:30 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Wojska Polskiego 37 w Pruszczu Gdańskim.

 

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora