Sektor niebo

Maciek Nowak "Bolo" (30 stycznia 1974 - 17 października 2008)

Kibic Lechii z Żabianki.

Niedawno mijałem go pod tunelem na Żabiance i powiedzieliśmy sobie siemanko... Nie chce mi się wierzyć, znam go od podstawówki... Bolo był z Lechią od dawien dawna, na dobre i na złe...szok! Chłop był ledwo po trzydziestce.

Wspomina na forum Ultima thule

Byleś dla mnie jak ojciec bardzo Cię kocham i na zawsze będziesz w moim sercu i w sercu wielu osób. Spoczywaj w pokoju i dziękuje że byłeś choć chwilę [*]

Wspomina na forum Gosia

Boluś - zawsze radosny i uśmiechnięty, dusza towarzystwa - takiego go pamiętajmy! ...nadejdzie kiedyś taki dzień, kiedy ponownie się spotkamy! spoczywaj w pokoju!

Wspomina na forum Aga

Kochałem Go jak Brata , to On mnie pierwszy raz przyprowadził na Lechię. To On mi opowiadał o atmosferze i wspaniałych Kibicach, a dziś myślałem że chociaż Go wspomną minutą ciszy, płakałem jak dziecko. Maciuś nigdy Ci tego nie zapomnę

Wspomina Diego

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora