Sektor niebo

Karol Baranowski (28 sierpnia 1991 – 17 maja 2015)

Dnia 17.05.2015 nasz przyjaciel Karol, Wierny Kibic zasiadł w sektorze Niebo. Miał tylko 24 lata.

Karol był Super przyjacielem, Wiernym Kibicem Lechii ..., więcej nie przychodzi mi do głowy, to wielki szok, młody chłopak, zawał w tak młodym wieku...ogromna tragedia. / Ania.

Za pośrednictwem naszej redakcji rodzina zmarłego Karola Baranowskiego, zwłaszcza mama i bracia Karola pragną złożyć Kibicom Lechii podziękowania za godne pożegnanie syna i brata. Dziękujemy Wam za pamięć i szacunek dla Karola oraz za hołd jaki mu oddaliście na uroczystości pogrzebowej na cmentarzu. Mama Karola - Urszula i bracia Krzysztof i Sławek z rodzinami.

 

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora