Sektor niebo

Jan Lewandowski (5 czerwca 1957 - 28 maja 2019)

W dniu 27.05.2019 o godzinie 03:00 nad ranem odszedł do Sektora Niebo, w wieku 62 lat, Janek Lewandowski z Oliwy. Lechia w życiu Janka była zawsze na czołowym miejscu, odszedł człowiek o wspaniałym sercu.

Z pewnością będzie brakowało nam "Jacha", który tak marzył o zobaczeniu Lechii w europejskich pucharach. Teraz będzie trzymał kciuki za naszą drużyną z najwyższego sektora

Mój tato wszczepił miłość do Lechii mojemu synowi Dominikowi, kibicowali razem, śpiewali i chodzili na mecze - wspomina córka Martyna.

 

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora