Trener David Badia oraz dwaj młodzieżowcy Kacper Sezonienko i Dominik Piła spotkali się z dziennikarzami podczas czwartkowej konferencji prasowej przed ostatnim meczu sezonu w Gliwicach. Spotkanie trwało zaledwie... trzy minuty. Co powiedzieli goście przed starciem z Piastem?

David Badia zapowiedział, że niewykluczony jest dość zaskakujący skład na spotkanie z Piastem. -  To będzie nasz ostatni mecz. Jedziemy do Gliwic zagrać najlepiej jak potrafimy i przywieźć 3 punkty. Postawimy na młodzież, która dostanie szansę na grę. Być może zostawimy w Gdańsku piłkarzy z dużą ilością rozegranych minut w tym sezonie. Myślę, że to dobra szansa dla młodych zawodników, aby pokazali co potrafią - przyznał.

Z kolei obaj młodzieżowcy zapewnili, że zespół jedzie do Gliwic po trzy punkty. -  Jedziemy do Gliwic zagrać dobre spotkanie i pokazać się z dobrej strony. Gramy z dobrym przeciwnikiem. Mają fajną serię, wiec dobrze by było ja przerwać i wygrać ten mecz - skomentował Kacper Sezonienko, a Dominik Piła dodał: -  Chciałem powiedzieć, że na pewno będziemy jechać do Gliwic wlać trochę optymizmu pod koniec tego ciężkiego sezonu. Będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, zagrać o 3 punkty, żeby nasi kibice mieli choć trochę radości z naszej gry w tym ostatnim meczu. 

David Badia został zapytany także o potencjalny skład na przyszły sezon i o to, czy Lechia w 1. lidze odmłodzi skład. Szkoleniowiec odparł: - Za te sprawy jest odpowiedzialny dyrektor sportowy, to pytanie do niego

Początek meczu w Gliwicach w sobotę 27 maja o 17:30. 

źródło: lechia.pl