W sobotę 20 października 2012 r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 16 w Gdańsku odbyły się rozgrywki "Ligi Gdańskich Firm" kończące rundę jesienną zawodów.

Po odbyciu wszystkich spotkań w kategorii wiekowej uczniów szkół podstawowych przyszedł czas na gimnazjum. Z przyjemnością przedstawiamy klasyfikację na półmetku czwartego już sezonu Ligi.

1. Lwy Północy 47 pkt
2. Wojciechowski / Kalero 37 pkt
3. ZKM Gdańsk 36 pkt
4. Urząd Miasta Gdańska 33 pkt
5. Balkmir RC Lechia 29 pkt
6. Pizzeria La Parma 26 pkt
7. Balta SA 16 pkt
8. Kibice Razem L.G 15 pkt
9. CiCo 9 pkt
10. 3HI 5 pkt

Obudź Nadzieję

Jak widać rywalizacja jest zacięta i jeszcze wszystko może się zdarzyć w sezonie 2012/2013. Najlepsze drużyny dostały puchary i medale, a dla wszystkich zawodników przewidziane były atrakcyjne nagrody, w których skład wchodziły między innymi wejściówki na niedzielny mecz Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław. W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy klubowi gdańskiej Lechii za ufundowanie biletów dla podopiecznych. Pragniemy także podziękować wszystkim sponsorom za zrealizowanie kolejnej, owocnej inicjatywy.

W sobotę pogoda była wspaniała, emocji na boisku bez liku, a pyszny posiłek dla wszystkich zapewniły Restauracja CICO oraz Pizzeria La Parma. Dziękujemy!!! Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na rudnę wiosenną "Ligi Gdańskich Firm" oraz liczne turnieje okolicznościowe organizowane przez Fundację Obudź Nadzieję.

Relację z sobotnich zawodów można było obejrzeć w Panoramie TVP Info Gdańsk (od 2min. 46 sek.):

http://www.tvp.pl/gdansk/informacja/panorama-sport/wideo/20102012-1830/8863877

 

Obudź Nadzieję

Źródło: obudznadzieje.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora