Na miłośników piłki nożnej w sobotę, 27 lipca 2013 roku na gdańskich Rozstajach czeka turniej piłki nożnej z cyklu Do Przerwy 0:1.

Rywalizacja dzikich drużyn toczyć się będzie w czterech grupach wiekowych. Imprezę wspiera Platforma Medialna.

Po niespełna miesięcznej przerwie ponownie futboliści spotkają się w turnieju z cyklu Do Przerwy 0:1. Rywalizacja toczyć się będzie na czterech boiskach w kategoriach wiekowych:trampkarzy (rocznik 2000 i młodsi),młodzików (rocznik 1998-1999), juniorów(rocznik 1995-1997) oraz starsi (rocznik 1994 i starsi). Do startu zapraszane są również zespoły dziewczęce.

Główną areną piłkarskiej konfrontacji zostaje szkolne boisko przy Meissnera 9 w Gdańsku-Zaspa (wyświetl mapę).

Zgłoszenia sześcioosobowych drużyn przyjmowane są osobiście w dniu imprezy -w sobotę, 27 lipca 2013 roku w godz. 9.00-9.55. Formularz do pobrania pod adresem www.doprzerwy01.pmedia.pl (poniżej). Początek konfrontacji o godzinie 10, gdzie na sztucznej murawie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 odbędą się losowania i poznamy składy grup. Na najlepszych i prezentujących postawęfair play czekają liczne nagrody. Organizatorzy nie pobierają wpisowego!

Projekt współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa pomorskiego na lata 2007-2013 Pomorskie w Unii - Fundusze Europejskie blisko Ciebie. Zawody organizowane przez Gdańską Fundacją Dobroczynności wspierają - Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Grupa Lotos, Merco, Merkus, PGE i Lechia SA. Zawodom patronuje Platforma Medialna Pmedia.

{joomplucat:688 limit=9|columns=3}

Nie zwlekaj, już teraz możesz zgłosić swoją drużynę!
Turniej piłkarski dzikich drużyn - Do Przerwy 0:1 ostateczny termin zapisów - osobiście w dniu imprezy

(pobierz formularz zgłoszeniowy)

Źródło: pmedia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora