Rada Osiedla Ujeścisko – Łostowice we współpracy z Duszpasterstwem Liturgicznej Służby Ołtarza  zaprasza do udziału w finałowym turnieju piłki nożnej.

Mogą wziąć w nim udział tylko ministranci i lektorzy pełniący obecnie swoją funkcję. Turniej odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych (szkoła podstawowa, gimnazjum, starsi do rocznika 1994). Drużyny składają się maksymalnie z 8 zawodników. (bramkarz, czterech zawodników z pola i trzech rezerwowych).
Zwycięskie drużyny z całego cyklu turniejów (Władysławowo, Ujeścisko) wezmą udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach 1-2 maja 2014r. w Lublinie.

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku, Gdańsk, ul. Człuchowska 6, przy Piotrkowskiej (Dojazd z Gdańska Głównego Autobusem 118,174)

Data: 8 marca 2014, rozpoczęcie godz. 7:45 (pierwszy mecz 8:00):

  • Gimnazjum – 8:00
  • Szkoła Podstawowa – 11:30
  • Szkoły Średnie – 16:00
  • Dodatkowa atrakcja o 12:00 (pokaz football freestyle)

Dane do zapisów:
p. Lachowski Piotr – Tel. 512 844 725, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lechia.net

Honorowy Patronat nad imprezą objął Przewodniczący Rady Miasta Gdańska Pan Bogdan Oleszek  oraz Proboszcz parafii św o Pio w Gdańsku ks Krzysztof Homoncik

Zobacz wydarzenie na Facebooku

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora