2 Maja 2013 roku odbyła się druga kolejka Ligi Gdańskich Firm.

W tym dniu przybyły 4 zespoły które rozegrały między sobą spotkania, reszta drużyn była nieobecna z powodu długiego weekendu. Drugą kolejkę będą musieli odrobić również zawodnicy Lwów Północy, ci akurat są na tygodniowych zgrupowaniu kadry polski domów dziecka w Miętnym.

Drużyna przygotowuje się na Mistrzostwa Świata domów Dziecka które odbędą się 15-16 maja na Stadionie Legi w Warszawie. Chcielibyśmy też zaznaczyć, że w ubiegłą sobotę drużyna Lwów Północy zajęła 5 miejsce na Mistrzostwach Polski w Warszawie a zawodnikiem turnieju był nasz zawodnik Mateusz Śliwa.

Pierwsze spotkanie między drużynami Balkmir Rugby Lechia Gdańsk a drużyną Wojciechowski/Kalero pokazało, że poziom naszej ligi jest coraz większy. Można było zobaczyć bardzo dobrze skonstruowaną grę.

A o to wyniki drugiej kolejki:
Kibice Razem 1:4 ZKM
Wojciechowski/Kalero 6:2 ZKM
Balkmir Rugby 6:3 ZKM
Wojciechowski/Kalero 6:4 Kibice Razem
Balkmir Rugby 6:2 Wojciechowski/Kalero

Przypomnijmy również, że mecze odbywają się na boisku Szkoły Podstawowej nr 16 W Gdańsku. Liga jest współfinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Gdańsku (Wydział Polityki Społecznej) oraz dzięki dobroczynności sponsoró,w których drużyny grają w naszej lidze.

{joomplucat:1236 limit=4}

Zobacz całą galerię

lechia.net

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora