Czy wiesz, że aż 99% kibiców Lechii obstawia zwycięstwo Biało-Zielonych w jutrzejszym meczu? My przygotowaliśmy dla Was miłą niespodziankę. Poprosiliśmy kilka znanych osób by obstawiły wynik meczu i uzuasadniły swój typ.

lechiaMichał Owczarczak (Wicewojewoda Pomorski) typuje:

Lechia wygra jedną bramką (1:0 lub 2:1) ale mecz będzie trudny. Arka umie się bronić, traci mało bramek, dodatkowo na środek obrony może wrócić Szmatiuk. Lechia zaatakuje od pierwszych minut i jeśli szybko strzeli bramkę, ułoży sobie spokojniejszy mecz, będzie mogła pograć z kontry. A że potrafi wyprowadzać skuteczne kontry, pokazała przy Łazienkowskiej tydzień temu.

Michał Owczarczak - strona prywatna

lechiaWyjazdowicz (Aktywny Kibic Lechii będący z drużyną na dobre i na złe) typuje:

Mój typ to 2:1 oczywiście dla Lechii. Serce chciałoby żeby mecz skończył się wynikiem 5:0 lecz taki wynik obstawia moja druga połówka, która jest niepoprawną optymistką. Życzyłbym sobie żeby piąte derby w ekstraklasie skończyły się piątym zwycięstwem. Widać, że piłkarze są na gazie. 2:0 i 5:0 z Górnikiem 3:0 z Legią. Jedyne czego się obawiam to tego, że gdzieś ten gaz zgubią przez przerwę na reprezentacje. Oby moje obawy okazały się niepotrzebne. A my swoje...... Lechia Gdańsk!!

lechiaJarek Wąsowicz (ksiądz, autor ksiażki "Biało-Zielona Solidarność") typuje:

A więc na derby typuję 3:1. Nasi przycisną i Ara z kontry strzeli pierwsza gola. Później spotka ich za to kara w postaci trzech brameczek. I będzie jak zawsze po powrocie do Ekstraklasy. Trójmiasto jest nasze!!

lechiaDawid Zapisek (kibic Lechii) typuje:

Mój typ na niedzielę to 2:1 dla Lechii.
Stawiam na wygraną swojej Drużyny, bo to dla mnie oczywiste w tak ważnym meczu. Jednak daję szansę gościom "zza miedzy", ponieważ w obecnym sezonie to kompletnie nowa drużyna i sprawiła już niespodziankę liderowi tabeli. Osobiście uważam, że Trener Kafarski powinien bardziej zaufać Buziemu i Marcinowi Kaczmarkowi.
Ostatnio obserwuję Pawła Nowaka i Traore. Ten pierwszy rozgrywa coraz lepsze mecze i daje z siebie więcej niż 100%. Ciekawi mnie jedna sprawa - czy nowi zagraniczni zawodnicy dowiedzieli się jaką rangę ma niedzielne spotkanie???
Wiadomo, że mecz będzie zawzięty nie tylko na boisku - mam nadzieję, że Kibice dadzą z siebie wszystko (chociaż moja Mama straciła właśnie głos).
Pozdrawiam Biało-Zielonych
Dawid Zapisek

lechiaRyszard Polak (znany piłkarz Lechii z lat 70-tych i 80-tych, uczestnik dwumeczu z Juventusem) typuje:

Derby z Arka: myślę, że przerwa w lidze (kadra) nie zaszkodziła Lechii. Ogromnym wzmocnieniem powinien być Marek Zieńczuk.
Lechia będzie miała cały mecz pod kontrola i wygra pewnie 3-0.

lechiaMarcin Gałek (popularny Animag, który użycza swojego głosu podczas meczów Lechii) typuje:

Lechia wygra z Arką różnicą dwóch bramek. Jednak mecz nie będzie jednostronny, a Biało - zieloni przypieczętują swój sukces w II połowie.

lechiaMateusz Bąk (znany doskonale wszystkim bramkarz Lechii) typuje:

Wynik 1:1. Doskonale zdaję sobie sprawę, że mój przewidywany wynik jest daleko niepopularny. Mimo tego, że całym sercem jestem za zwycięstwem w każdej postaci i wiem jaka to radość na boisku i na trybunach wygrać z Arką  to kieruje mną niepokój, że po 4 kolejnych wygranych w derbach lokalny rywal będzie na tyle zdeterminowany i nastawi się na przeszkadzanie niż granie w piłkę i może mu to przynieść oczekiwany efekt w postaci remisu bo taki wynik niewątpliwie będzie dla nich sukcesem.

lechiaPaweł Wyglądała (kibic Lechii) typuje:

Mój wynik jaki typuje to 3-1.
Ogólnie moim zdaniem mecz będzie od pierwszych minut mocno zdominowany przez ekipę Lechii lecz pod koniec spotkania po bardzo poważnym błędzie sędziego , Arka zdobędzie jedyną bramkę w tym spotkaniu.

lechiaPiotr Zejer (Prezes Stowarzyszenia kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy") typuje:

Mój typ to Lechia-Arka 2:0.

lechiaAndrzej Kowalczys (organizator turniejów "Do przerwy 0:1") typuje:

Mecz będzie zacięty, będzie obfitował w faule i złośliwości. Zawodnicy ulegną presji kibiców. Wiadomo derby, w niedzielę - o wygranej Biało-Zielonych zdecyduje gra indywidualności. Tych ma więcej Lechia. I to ona wygra 2 :0.

lechiaMirek Solarek (Redaktor Lechia.net) typuje:

Derby rządzą się swoimi prawami. Wielokrotnie mogliśmy się o tym przekonać. Każda z drużyn chce przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jednak to Lechia jest faworytem najbliższych derbów. Piłkarsko prezentuję sie dużo lepiej od Arki. Stawiam, że zobaczymy kilka bramek w tym meczu. Mój typ to 3:0 dla Lechii.