Pomocnik Lechii Gdańsk Rafał Wolski otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na dwa mecze Biało-Czerwonych w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw świata.

Podopieczni Adama Nawałki zmierzą się w nich z Armenią i Czarnogórą.
Z Armenią reprezentacja Polski zagra 5 października o godz. 18 w Erywaniu, zaś z Czarnogórą Biało-Czerwoni zmierzą się na PGE Narodowym w Warszawie 8 października. To spotkanie również rozpocznie się o godz. 18.

- Przed nami dwa decydujące mecze z Armenią i Czarnogórą, w których zagramy o mundial w Rosji. Pierwsze starcie to wyjazdowa potyczka z Armenią, a 8 października wracamy na PGE Narodowy na konfrontację z wiceliderem grupy – Czarnogórą. Aktualna sytuacja w tabeli pozwala nam skupić się tylko na naszych meczach. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z wagi tych spotkań i stawki o jaką gramy – powiedział Adam Nawałka.

Lista powołanych zawodników na mecze z Armenią i Czarnogórą:
Bramkarze: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny, Przemysław Tytoń
Obrońcy: Bartosz Bereszyński, Thiago Cionek, Kamil Glik, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Michał Pazdan, Łukasz Piszczek, Maciej Rybus
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Damian Kądzior, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Maciej Makuszewski, Krzysztof Mączyński, Rafał Wolski, Paweł Wszołek, Piotr Zieliński
Napastnicy: Robert Lewandowski, Mariusz Stępiński, Arkadiusz Milik, Łukasz Teodorczyk, Kamil Wilczek

źródło: Lechia.pl
O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora