Olimpia Grudzidz 0:4 Lechia GdaDsk

Kolejne sparingowe zwycistwo Lechii GdaDsk!

Po raz kolejny biaBo-zieloni Lechii pokonali w meczu kontrolnym swojego rywala. Tym razem GdaDski zespóB pokazaB swoje umiejtno[ci w Grudzidzu, gdzie pokonali miejscow Olimpi 4:0.
Bramki dla gdaDszczan strzelili: PaweB BuzaBa, Marcin Pietrowski, PaweB Nowak i Ivans Lukjanovs.

W dotychczasowych sparingach Lechi[ci maj bardzo dobry bilans bramkowy 18:1, lecz trzeba pamita, |e rywale z którymi przyszło im si zmierzy dotychczas nie byli wymagajcy a prawdziwy sprawdzian rozegra si w Turcji w miejscowo[ci Belek. Teraz czekamy na pierwszy mecz sparingowy w GdaDsku, gdzie Lechia GdaDsk zmierzy si z OKS Olsztyn.

Olimpia Grudziądz – Lechia GdaDsk 0:4 (0:2)
10' BuzaBa, 25' Pietrowski, 62' Nowak, 88' Lukjanovs

Olimpia: Kazimierczak - Kowalski, Brede, Ko[ciukiewicz, SkowroDski (46' Simson) - Kryszak (77' Jakóbiak), Pawlak, Dom|alski (46' Koczur), Rogó| - Ruszkul (46' Ekwueme), Sulej (68' Dah Valentin).

Lechia w pierwszej połowie: Kapsa – Kaczmarek, WoBkiewicz, Kozans, Kosznik – Baji, Pietrowski, Surma – Zabłcki, BuzaBa, Kowalczyk.

Lechia w drugiej połowie: MaBkowski – Rogalski, Osł wski, Bk, Mysona – Pitek, Popielarz, Nowak – Dawidowski, Wi[niewski, Lukjanovs.

Zródlo: Lechia.pl