Po efektownym, pełnym zwrotów akcji meczu Centralnej Ligi Juniorów Lechia wygrała na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 5:4, a drugi raz w tym sezonie hat trickiem popisał się Krystian Okoniewski.

W tym meczu było mnóstwo emocji. W pierwszej połowie Jagiellonia trzykrotnie wychodziła na prowadzenie, ale biało-zieloni za każdym razem doprowadzali do remisu. Lechia grała dobrze, oczywiście nie ustrzegła się błędów w defensywie, ale na szczęście ostatecznie udało się strzelić o jednego gola więcej niż przeciwnik.

Po raz kolejny błysnął Krystian Okoniewski, autor trzech trafień. Choć na dobrą sprawę mógł strzelić ich więcej, ale niezbyt dobrze zachował się przynajmniej w dwóch sytuacjach. Nie będziemy jednak narzekać.

W końcówce nie obyło się bez nerwowości, Jagiellonia potrafiła strzelić kontaktowego gola, ale na wyrównanie zabrakło już gospodarzom czasu. To trzecie zwycięstwo gdańszczan w tym sezonie CLJ.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 4:5 (3:3)
Bramki: Żarejko (5., 27.), Zyśk (37.), Włodarczyk (90.) - Koperski (13.), Okoniewski (31., 42., 59.), Rakowski (67.)

Lechia: Mirus - Kapuściński, Martuszewski, Niewiadomski, Majer - Cieślicki, Sumiński, Koperski (88. Ricardo), Nowakowski (46. Rakowski), Okoniewski - Sadło (46. Mosur). 

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora