Już pierwszego kwietnia Lechia Gdańsk podejmie zaprzyjaźnioną drużynę Białej Gwiazdy, czyli krakowskiej Wisły.

To oczywiście oznacza, że kibice biało – zielonych tradycyjnie staną na wysokości zadania i godnie przyjmą Wiślaków w gościnnych, gdańskich progach.

Co roku fani Wisły są podejmowani ze wszystkimi honorami należnymi kibicom Zgody. Oprócz wspólnego dopingowania na stadionie, kibice organizują wypady na miasto, gdzie można coś zjeść i wypić a nawet prowadzą akcję zapewnienia dachu nad głową dla fanów z Krakowa.

Tym razem pojawiła się nowa opcja wspólnego świętowania. Otóż wystarczy posiadać bilet na mecz, by za dopłatą 49 złotych skorzystać z najnowszej atrakcji Stadionu PGE Arena Gdańsk – Green Lounge.

Atrakcje oferowane przez strefę Green Lounge są jak najbardziej tradycyjne. Każdy kibic piłkarski znajdzie tam dokładnie to czego potrzebuje. Zimne i gorące dania, napoje i piwo o regularnej zawartości alkoholu, donoszone przez urocze hostessy w strojach piłkarskich.

Słowem jesz i pijesz bez ograniczeń i to już na 2 godziny przed meczem oraz kolejne 2 godziny po meczu. Dokładnie tak! Za 49 złotych można zjeść i wypić tyle ile dasz radę w ciągu łącznie 6 godzin!

Dodatkowo, Green Lounge jest zaopatrzony w wygodne sofy, stoliki z zakąskami, stoły z piłkarzykami oraz konsole Xbox z grą FIFA 13, a na wielkim ekranie będzie można obejrzeć transmisję live z meczu Lechia – Wisła.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Ktoś może jednak pomyśleć: „Zaraz, zaraz… A czy to nie zabierze mi frajdy kibicowania z innymi na trybunach?”
Nic bardziej mylnego. Otóż, jeśli nie chcemy pozostać na czas meczu w Green Lounge, gdzie możemy przyjść już 2 godziny przed meczem, następnie kwadrans przed pierwszym gwizdkiem opuścić Green Lounge i udać się na swoje miejsce na trybunie (stąd wymóg posiadania biletu na mecz).

Po zakończeniu spotkania, niezależnie od wyniku, zapraszamy na kolejne 2 godziny zabawy w Green Lounge.

Odwiedź nas wraz z kibicami piłkarskimi Lechii i Wisły a gwarantujemy, że chętnie wrócisz do Green Lounge podczas kolejnego spotkania.
Zapraszamy!

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora