Mamy zagrać w sobotę dobre spotkanie i wygrać - mówi przed spotkaniem z Lechią Gdańsk trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

- Pierwsze skojarzenie z Lechią Gdańsk to dla mnie trener Michał Probierz, od którego uczyłem się przez rok. Drugie to fajny stadion i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze grało. Mile wspominam okres pracy z trenerem Probierzem, który jest bardzo fajnym człowiekiem, otwartym, uczciwym w tym co robi. Warto było go poznać.

Mamy zagrać w sobotę dobre spotkanie i wygrać. Musimy zrobić wszystko, aby Lechia w meczu z Lechem nie odniosła sukcesu. Lechia jest analizowana przez nasz sztab cały czas i rozłożyliśmy rywala na czynniki pierwsze. Nie sztuką jest analizować rywala, a przekazać zespołowi koncepcję grania… nad tym teraz pracujemy. Spotkania, które analizowaliśmy nie wskazywały, że Lechia ma jakieś problemy kondycyjne. Trudna nam się gra ostatnio w Gdańsku i czas to zmienić w sobotę - mówi przed spotkaniem z Lechią Gdańsk trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

Spotkanie 12. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Lechia Gdańsk - Lech Poznań, odbędzie się w sobotę, 19 października 2013 roku, o godz. 20.30, na stadionie PGE Arena w Gdańsku.

Źródło: tbp.ipoznan.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora