"Zimny prysznic dla lidera", "Lechia zmieniła lidera ekstraklasy", "Bramkarze bohaterami" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Lechem. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Lech spadł z fotela. Zimny prysznic dla lidera"

Lech stracił w Gdańsku pozycję lidera T-Mobile Ekstraklasy, aczkolwiek to goście bliżsi byli wywalczenia trzech punktów. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:0 w meczu 11. kolejki...[więcej]

Sport.pl: "Żółtodziób bohaterem Lechii"

Wojciech Pawłowski nie wpuścił gola od 270 minut, czyli od czasu debiutu w ekstraklasie. Jeśli wytrzyma przynajmniej 29 minut w następnym meczu, pobije rekord Łukasza Fabiańskiego...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia zmieniła lidera ekstraklasy. Obrona lepsza niż atak na PGE Arenie"

Lechia nadal ma najlepszą obronę w ekstraklasie. Gdańszczanie nie skapitulowali przed Lechem, który do tej kolejki przystępował jako lider tabeli i miał najwięcej strzelonych bramek ze wszystkich drużyn. Na PGE Arenie goli nie było. Mecz zakończył się remisem 0:0, choć gospodarze zasłużyli na pochwałę za postawę, ale groźniejsze sytuacje stwarzali goście, którzy posłali m.in. piłkę w słupek i poprzeczkę. Bohaterami byli bramkarze Wojciech Pawłowski i Jasmin Burić, a najlepszych okazji na zmianę wyniku nie wykorzystali Artiom Rudniew i Abdou Razack Traore...[więcej]

Wp.pl: "Wiele emocji i brak bramek w Gdańsku"

Lechia Gdańsk bezbramkowo zremisowała z Lechem Poznań w meczu 11. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. Goście kończyli mecz w osłabieniu po czerwonej kartce dla Dimitrije Injaca. Strata dwóch punktów kosztowała zespół "Kolejorza" utratę pozycji lidera ligowej tabeli...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Bramkarze bohaterami"

Najlepsza ofensywa w lidze nie rozpracowała najlepszej defensywy. Po ciekawym spotkaniu Lech Poznań bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Świetny mecz rozegrał golkiper gospodarzy - Wojciech Pawłowski...[więcej]

Źródło: własne