"Udany debiut Śląska Wrocław", "43. tys. widzów i jeden gol", "Marne widowisko w bajkowej oprawie" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu ze Śląskiem Wrocław. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Śląsk wygrywa na nowym stadionie!"

Śląsk Wrocław pokonał Lechię Gdańsk 1:0 (0:0) w meczu 12. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Był to pierwszy mecz na nowym stadionie we Wrocławiu wybudowanym z myślą o EURO 2012...[więcej]

Sport.pl: "43. tys. widzów i jeden gol"

John Voskamp zdobył jedynego gola w inauguracyjnym meczu na stadionie miejskim we Wrocławiu. Śląsk Wrocław pokonał Lechię Gdańsk i umocnił się na prowadzeniu w tabeli...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia przegrała we Wrocławiu. Czy sędzia wypaczył wynik spotkania?"

Piłkarze Lechii zdecydowanie więcej czasu byli w posiadaniu piłki, szczególnie w pierwszej połowie częściej strzelali, ale mecz otwarcia ekstraklasy na stadionie we Wrocławiu wygrał Śląsk 1:0 (0:0). Jedyna bramka padła w kontrowersyjnych okolicznościach, bo arbiter pozwolił strzelić Johanowi Voskampowi, mimo że przy wyjściu do dośrodkowania na ziemię powalony został Wojciech Pawłowski, który zderzył się z Markiem Wasilukiem. Bramkarz biało-zielonych i tak pobił rekord Łukasza Fabiańskiego - 321 minutach z czystym kontem od ligowego debiutu. Jeszcze w końcówce spotkania sędzia mógł z powodzeniem podyktować karnego, gdy Piotr Wiśniewski przewrócił się po interwencji Rafała Gikiewicza...[więcej]

Wp.pl: "Udany debiut Śląska Wrocław"

W swoim debiucie na nowym stadionie Śląsk Wrocław pokonał Lechię Gdańsk 1:0 i pozostaje liderem tabeli Ekstraklasy. Z trybun spotkanie oglądał komplet ponad 42 tys. widzów, co jest rekordem naszej ligi...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Marne widowisko w bajkowej oprawie"

Śląsk Wrocław pokonał w pierwszym meczu na nowym stadionie Lechię Gdańsk 1:0. Spotkanie to nie było porywającym widowiskiem, godnym takiego obiektu. Bramkę na wagę 3 oczek dla wrocławian zdobył Holender Johan Voskamp w dość kontrowersyjnej sytuacji....[więcej]

Źródło: własne