"Lechia wypuściła punkty", "Piast sprawił niespodziankę w Gdańsku", "Udana końcówka gości" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Piastem Gliwice. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Lechia wypuściła punkty"

Lechia Gdańsk przegrała u siebie z Piastem Gliwice 1:2, nimi że prowadzili do przerwy. W ostatnich minutach gola strzelił Podgórski...[więcej]

Sport.pl: "Klątwa PGE Areny trwa. Piłkarze Lechii Gdańsk przegrali z Piastem Gliwice"

Po bardzo słabym meczu piłkarze Lechii przegrali z Piastem Gliwice 1:2. Od kiedy gdański zespół przeniósł się na PGE Arenę z 17 meczów wygrał zaledwie trzy!...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia przegrała z Piastem 1:2. Kaczmarek: Głupota nie boli, ale kosztuje"

Lechia prowadziła z Piastem tylko do przerwy, ale nawet wówczas częściej przy piłce byli goście. Po zmianie stron gdańszczanie zaatakowali tylko przez kilka pierwszych minut, wynik mógł poprawić Abdou Razack Traore, ale później znów gdańszczanie oddali inicjatywę rywalom. Za tę zachowawczą taktykę gospodarzy spotkała kara. Biało-zieloni ulegli gliwickiemu beniaminkowi 1:2 (1:0) i PGE Arena nadal nie jest atutem, a wręcz odwrotnie, podopiecznych Bogusława Kaczmarka...[więcej]

Wp.pl: "Piast sprawił niespodziankę w Gdańsku"

Do sporej niespodzianki doszło w sobotę w Gdańsku, gdzie miejscowa Lechia uległa beniaminkowi T-ME Piastowi Gliwice 1:2 (1:0). Dla śląskiego zespołu było to drugie zwycięstwo z rzędu...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Udana końcówka gości"

Lechia Gdańsk prowadziła z Piastem Gliwice do 56 minuty. Później jednak gdańszczanie grali bardzo niedokładnie i stracili dwie bramki z kontrataków...[więcej]

Źródło: własne